+ 1 (707) 877-4321
+ 33 977-198-888

Portfolio Adrian Muka

Portfolio Adrian Muka

Adrian Muka
Adrian Muka
Obras agregada el
Agregó 10 Diciembre 2013
Obras Medios
Obras Temas
Obras Estilos
Tamaños
Obras de 1 a 3 (en 3 total)  - Une jam lindur ne Fier me 24 korrik 1966. Qe ne femijeri enderrova te behem piktor i madh. U rrita me dashurine per te pikturuar. Arti i piktures per mua ka nje motiv, nje mision shpirteror dhe kenaqesi estetike. Jam i apasionuar pas artit te piktures dhe jo vetem ... Ne galerine time mund te gjeni punet e mia. Nese deshironi mund te kerkoni ne te ...
[Biography - Adrian Muka - 2Ko - 2013]
EMAIL- EMAIL- EMAIL- EMAIL- EMAIL- * A